cq5dam.web.1920.10000

Levante GTS | Niewątpliwie doskonały

 

cq5dam.web.1000.10000

Maserati Levante GTS: niewątpliwie doskonały

Każdy samochód marki Maserati to harmonia wyjątkowych osiągów i bezkompromisowego luksusu, lecz Levante GTS podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Asertywny SUV, pod którego maską drzemie 550 koni mechanicznych. Stworzony i precyzyjnie dostrojony by cieszyć najwyższymi osiągami, niespotykaną wygodą w długiej podróży, i doskonałym prowadzeniem — tym, co Maserati od zawsze uważa za wyznaczniki klasy GT.
Levante GTS to elegancja i wyważony styl. To również SUV, który sprawdził się w skrajnych warunkach na drogach całego świata: od rozpalonych pustyń po lodowatą północ. Jego sercem jest jeden z najmocniejszych silników w historii Maserati: potężny V8 o pojemności 3,8 litra z dwiema sprężarkami, dotychczas dostępny wyłącznie we flagowym modelu marki, Quattroporte GTS. Levante GTS to kolejny krok w ewolucji SUVów Maserati, i to o niespotykanych osiągach: przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 4,2 sekundy. To czysta moc i wyrafinowane wzornictwo w jednym.

GTS: sportowy SUV.

Maksymalna moc

530 KM

V-max

291 km/h

0-100 km / h

4,3 sec

Twin-Turbo silnik

V8 3,8 l

cq5dam.web.1400.10000

Luksusowe akcenty wnętrza i cechy szczególne

Stworzony do podróży w niebywałej wygodzie
1

Tapicerka w Levante GTS z naturalnej skóry licowej

Naturalna skóra licowa uchodzi w branży motoryzacyjnej za ekskluzywny materiał tapicerski. Jest dostępna w Maserati Levante GTS. Dzięki niej siedzenia są luksusowo miękkie, zaś z biegiem lat skóra nabiera wyjątkowego wyglądu.

2

Nowa dźwignia zmiany biegów o krótszym skoku i doskonalszym działaniu

Levante GTS wyposażono w zupełnie nową dźwignię zmiany biegów o intuicyjnej kolejności wybierania biegów, krótszym skoku i doskonalszym działaniu. Możesz za jej pomocą wybrać tryb przekładni automatycznej (RND) lub zmieniać biegi ręcznie gdy nabierzesz ochoty na sportową jazdę.

3

Siedzenia z ogrzewaniem i wentylacją

Zrelaksuj się w fotelu, który przyjemnie cię ogrzeje ilekroć ruszysz w drogę SUVem Levante GTS. Przednie i tylne siedzenia z funkcją ogrzewania i wentylacji to gwarancja komfortu dla kierowcy i pasażerów.

a

Wzornictwo i aerodynamika nadwozia Levante GTS

Luksusowy SUV, zupełnie nowe wrażenia z jazdy GT