20/09/21

Modlin, jazdy na torze oraz nasza premiera Levante Hybrydy

16 września zaproszeni przez nas goście mieli okazję w niecodziennych warunkach na przetestowanie modeli Maserati na torze Modlin.

To był dzień pełen sportowych emocji, z udziałem profesjonalnych instruktorów i oczywiście naszych samochodów.

Do dyspozycji były najnowsze Levante Hybryda 330KM, oraz Levante Trofeo o mocy aż 580KM,  Ghibli benzyna 430KM, oraz Ghibli Hybryda 330 KM, Quatroporte 430KM, Levante Q4 430KM.

Podczas tego spotkania odbyła się nasza polska premiera najnowszego modelu Levante Hybryda się w formie statycznej, gdzie po prezentacji goście mogli bezpośrednio przetestować auto na torze.

Event okraszony był smacznym cateringiem w kolorach niebieskich nawiązaujących do personalizacji modeli Hybrydowych w Maserati. Łatwo rozpoznawalna stylistyka tego samochodu to właśnie wybrane elementy w błękitnym odcieniu, jak wloty powietrza po bokach, zaciski hamulców, oraz logo na słupku C. Wewnątrz samochodu haftowane szwy na fotelach również są błękitne.

Niespodzianką dla naszych gości był również najnowszy super sportowy MC20 o mocy 630KM, i to nie koniec atrakcji, dodatkową była możliwość jazdy na torze wyjątkowym sportowym modelem Maserati GT4.