Żyj pełnią życia. Doceniaj innowacyjność. Rozwijaj się.
Wyjątkowe osiągi zupełnie nowego SUV-a Grecale zmienią
każdy dzień w cudowne przeżycie.

DESIGN

Wszystko zaczęło się w 1963 roku od modelu Mistral. Potem powstały Ghibli, Bora i wiele innych. Nadawanie naszym samochodom nazw wiatrów to w Maserati już tradycja. Przyszedł czas na Grecale. Model noszący nazwę tego silnego i zimnego wiatru śródziemnomorskiego to nowy powiew możliwości, technologii, osiągów i designu.
007_GT_BROWN_157
Kosmopolityczny i nowoczesny. Włoski i ponadczasowy. Zupełnie nowy model Grecale to wynik twórczego napięcia. Doskonale wyrzeźbione bryły i linie łączą podstawowe elementy kultowego designu z zuchwałym futurystycznym wyglądem. Czystość kształtu, bez ostentacji. To co wyjątkowe nigdy nie podąża za modą.

STYLOWY W KAŻDYM  WYMIARZE

 

Maserati_Grecale_GT_Interni_vista_lato_guida
Maserati_Grecale_GT_7_8_ANT
Maserati_Grecale_GT_Interni_sedili_ant
Grecale to nowa definicja luksusu wynikająca z tradycji, innowacji i określonej koncepcji. Każdy szczegół ma znaczenie. Każda funkcja, nawet najmniejsze pokrętło, jest wyrazem emocji twórców. Poznaj wszystkie elementy stylistyki nowego SUV-a Maserati.

NATURALNE materiały, WYJĄTKOWE PIĘKNO

Nasze włoskie dziedzictwo rzemieślnicze teraz z elementami nowoczesności. Powszechne zastosowanie prawdziwych materiałów, w tym skóry naturalnej, włókna węglowego i drewna, oraz dążenie do uzyskania unikatowych wzorów i kolorów stwarzają poczucie całkowitej harmonii. Piękne ekrany cyfrowe eliminują konieczność stosowania dużej liczby przycisków. Dzięki temu panel środkowy stanowi czyste połączenie barw i materiałów.

2
Twój komfort, nasza obsesja. Zupełnie nowy SUV Grecale ma największą w klasie ilość miejsca we wnętrzu, dodatkowo zoptymalizowaną dzięki odpowiednio dopasowanej i funkcjonalnej konstrukcji. Przestrzeń pod każdym względem i tylny system sterowania 3-strefową klimatyzacją z ekranem dotykowym 6,5 cala zapewniają komfort także pasażerom miejsc tylnych.
W futurystycznym wnętrzu Grecale zastosowano zestaw wskaźników z wyświetlaczem TFT o przekątnej 12,3 cala, dwa centralne, ustawione pod kątem wyświetlacze 12,3 cala i 8,8 cala, rozdzielone cyfrowym wybierakiem biegów i opcjonalny wyświetlacz przezierny: cyfrowy minimalizm w najczystszej formie. 

AWANGARDOWE ROZWIĄZANIA

Ponad 33 cale powierzchni wyświetlaczy z myślą o doświadczeniach klasy światowej. Wkrocz do swojego cyfrowego królestwa awangardy.

3

NADCHODZI PRZYSZŁOŚĆ

Klasyczna obudowa, nowoczesna technologia. Pora odświeżyć ten wyjątkowy element. Kultowy zegarek mechaniczny to teraz cyfrowy smartwatch, którego wygląd możesz dostosować do własnych preferencji. Pokazuje nie tylko godzinę, stanowi też bowiem narzędzie do komunikacji między samochodem a kierowcą, które umożliwia interakcję głosową.

grecale_dashboard_clock

SYSTEM audio SONUS FABER

Dźwięk silnika modelu Grecale wymaga uzupełnienia przez najlepszy samochodowy system audio. Partnerstwo z Sonus faber, włoskimi „rzemieślnikami dźwięku”, zapewnia użytkownikom systemu audio zamontowanego w Grecale zapierające dech w piersiach wrażenia słuchowe.

5
6

ZAWSZE masz z nim KONTAKT

Korzystaj z wyjątkowej możliwości kontroli zawsze i wszędzie za pośrednictwem smartfona, smartwatcha lub asystenta wirtualnego. Maserati Connect: niezawodne, inteligentne i cyfrowe rozwiązanie do codziennej obsługi wszystkich funkcji modelu Grecale.

connectivity_smartphone
connectivity_smartwatch

CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE z KAŻDA JAZDA

Dzięki zaawansowanym systemom wspomagającym jazdę w ruchu miejskim czy na drodze poza miastem możesz pozwolić sobie na relaks. Maserato Grecale wyposażono w szeroką gamę zaawansowanych systemów wspomagania jazdy poziomu 2, najwyższego spośród dostępnych na rynku bezpiecznych systemów automatyzacji jazdy, aby właściciele Maserati mogli skupić się na przyjemności podróżowania.

OSIĄGI

7

DOSKONAŁE osiągi KAŻDEGO DNIA

Innowacyjny pokaz możliwości marki Maserati. W modelu Grecale zastosowano wyłącznie nasze najnowsze rozwiązania dotyczące silników. Oprócz wersji mild hybrid o mocy 300 lub 330 KM dostępny jest bardzo mocny, 530-konny silnik V6 Nettuno.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW!

WIESŁAW LITEWSKI
Dyrektor Sprzedaży
+48 603 839 949
w.litewski@maserati.pl
PIOTR CHAŁAN
Doradca Klienta ds. Sprzedaży
+48 607 482 345
p.chalan@maserati.pl
SEBASTIAN DOMINIK IWACYK
Doradca Klienta ds. Sprzedaży
+48 607 109 229
s.iwacyk@maserati.pl