Nadwozie samochodu to zbiór elementów, które tworzą sprawnie działający i bezpieczny dla pasażerów układ mechaniczny. Opracowane przez najlepszych projektantów Maserati, specjalistów od budowania samochodów, zarówno luksusowych jak i wyczynowo-sportowych, poszczególne elementy oraz strefy zgniotu mają za zadanie zabezpieczyć w maksymalnie możliwym stopniu kierowcę i pasażerów przed skutkami zderzeń lub kolizji. Dlatego tak ważne jest aby w samochodach o ponad przeciętnych osiągach nie zastępować części oryginalnych tzw. „częściami pasującymi”. Przy prędkościach uzyskiwanych przez samochody Maserati najważniejszym elementem oprócz przyjemności z jazdy jest bezpieczeństwo podróżujących osób.

Opracowana przez fabrycznych specjalistów karoseria Maserati stanowi jeden, nierozerwalny monolit z układem jezdnym, w który nie należy ingerować z częściami nieoryginalnymi. Zawsze pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo liczy się najbardziej.

Oferujemy oryginalne części do wszystkich modeli Maserati, zarówno tych najnowszych jak również modeli starszych dumnie prezentujących się na naszych drogach.

Terminy realizacji zamówień standardowych, składanych we wtorki i czwartki: 7 – 10 dni roboczych;

Zamówienia ekspresowe – 3 dni robocze

Oryginalne części są objęte 24-ro miesięczną gwarancją Maserati.

Oferujemy również szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów Maserati. Ich pełna lista jest prezentowana na naszej stronie internetowej, w zakładce Akcesoria.

Lukasz Przepiórka-1Łukasz Przepiórka
Doradca ds. sprzedaży części zamiennych i akcesoriów
(22)716 92 92
l.przepiorka@maserati.pl