IMG_5979 (2)

Maserati Chodzeń

 

Włoska elegancja, emocje i ponad 100 letnie sukcesy w sporcie motorowym. Maserati to pierwsza marka segmentu supersport, która zbudowała sobie solidną pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym.

Sukces Maserati w Polsce to efekt wieloletniej pracy, włożonej w promocję marki przez rodzinną firmę Chodzeń, która jako pierwsza w Polsce otworzyła w roku 2013 przedstawicielstwo Maserati w Polsce. Budując swoją pozycję na solidności i wieloletnim zaufaniu klientów, stworzyliśmy również jeden z najwyżej ocenianych pod względem jakości usług serwis Maserati w Europie.

Nasi doradcy handlowi pracujący w salonie Maserati Chodzeń, który znajduje się w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 52 , to najlepsi przewodnicy po niezwykłym świecie Maserati. Pomogą wybrać nie tylko wymarzony samochód, dopasowany do Państwa potrzeb w każdym, najmniejszym chociażby detalu, ale wesprą Państwa przy wyborze jak najlepszego finansowania i ubezpieczenia pojazdu. Zapraszamy do świata Maserati!

 

Maserati Chodzeń to kolejna stacja dealerska, należąca do Grupy CHODZEŃ, która już od 45 lat wiedzie prym na stołecznym rynku motoryzacyjnym. Właścicielami firmy są Panowie Lech i Piotr Chodzeń. Grupa nieustanie się rozwija.

Dziś spółka Chodzeń to pięć obiektów dealerskich w Polsce:

  1. Toyota Chodzeń w Piasecznie, od 1986 r.
  2. Toyota Chodzeń w Warszawie, od 2007 r.
  3. Lexus Warszawa – Puławska, od 2009 r.
  4. Toyota Carter – Gdańsk , w strukturach spółki od 2010 r.
  5. Maserati w Piasecznie, od 2013 r.

W lipcu br. została wbita łopata pod budowę szóstego już obiektu wchodzącego w skład Grupy Chodzeń – salonu i serwisu Toyoty w Kowalach, niedaleko Gdańska. Planowane oddanie obiektu do użytkowania to 2 połowa 2022 roku.