IMG_5979 (2)

Firma Chodzeń Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Chodzeń Spółka Jawna) jest przedsięwzięciem rodzinnym – własnością Lecha i Piotra Chodzeń. Jej początki sięgają 1976 roku, kiedy Lech Chodzeń otworzył zakład napraw powypadkowych w Piasecznie pod Warszawą. Tutaj też, na ulicy Puławskiej 52 niezmiennie od lat mieści się siedziba firmy.

Momentem przełomowym działalności firmy było podpisanie w 1986 roku jednej z pierwszych w Polsce autoryzacji na prowadzenie usług serwisowych Toyoty.

W 1990 roku do firmy dołączył syn Lecha, Piotr Chodzeń. W 1991 roku wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, Chodzeń Spółka Jawna stała się autoryzowaną stacją dealerską. Firma nieustanie się rozwija. Dziś spółka Chodzeń to cztery obiekty dealerskie w Polsce:

1. Toyota Chodzeń w Piasecznie, od 1986 r.
2. Toyota Chodzeń w Warszawie, od 2007 r.
3. Lexus Warszawa – Puławska, od 2009 r.
4. Toyota Carter – Gdańsk , w strukturach spółki od 2010 r.
5. Maserati w Piasecznie, od 2013 r.

 

Motto firmy to „jakość, pewność i wiarygodność”. Wdrażane na codzień w życie, zaowocowało wieloma wyróżnieniami związanymi z jakością obsługi klientów. Firma szczyci się największą sprzedażą aut marki Toyota dla indywidualnych klientów w Polsce.

W styczniu 2013 roku spółka otworzyła salon i serwis samochodów Maserati  w Piasecznie pod Warszawą.