IMG_5979 (2)

Maserati Chodzeń

Włoska elegancja, emocje i ponad 100 letnie sukcesy w sporcie motorowym. Maserati to pierwsza marka segmentu supersport, która zbudowała sobie solidną pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym.

Sukces Maserati w Polsce to efekt wieloletniej pracy, włożonej w promocję marki przez rodzinną firmę Chodzeń, która jako pierwsza w Polsce otworzyła w roku 2013 przedstawicielstwo Maserati w Polsce. Budując swoją pozycję na solidności i wieloletnim zaufaniu klientów, stworzyliśmy również jeden z najwyżej ocenianych pod względem jakości usług serwis Maserati w Europie.

Nasi doradcy handlowi pracujący w salonie Maserati Chodzeń, który znajduje się w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 52 , to najlepsi przewodnicy po niezwykłym świecie Maserati. Pomogą wybrać nie tylko wymarzony samochód, dopasowany do Państwa potrzeb w każdym, najmniejszym chociażby detalu, ale wesprą Państwa przy wyborze jak najlepszego finansowania i ubezpieczenia pojazdu. Zapraszamy do świata Maserati!

Grupa Chodzeń

Chodzeń to firma rodzinna powstała w Piasecznie w 1976 roku. Właścicielami firmy są Panowie Lech i Piotr Chodzeń. Pierwsze usługi obejmowały naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów powypadkowych. W kolejnych latach powstał serwis mechaniczny. Momentem przełomowym firmy okazał się rok 1986. Wtedy doszło do podpisania jednej z pierwszych w Polsce autoryzacji na prowadzenie usług serwisowych samochodów marki Toyota. W 1991 roku, wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, rodzinne przedsiębiorstwo przeobraziło się w autoryzowaną stację dealerską.

Wytrwałość oraz wierność własnej wizji zapoczątkowały nieustanny rozwój firmy, który trwa do dziś. Sukces grupy Chodzeń okazał się wynikiem doskonałego połączenia pasji, profesjonalizmu i szacunku do klienta. Dzięki temu niewielkie przedsiębiorstwo stało się znaną, a przede wszystkim cenioną firmą. Obecnie Grupę Chodzeń tworzy sześć obiektów dealerskich: od 1986 r. – Toyota Chodzeń – Piaseczno, od 2007 r. Toyota Chodzeń – Warszawa, od 2009 r. Lexus – Warszawa, od 2010 r. Toyota Carter – Gdańsk, od 2013 r. Maserati – Piaseczno, od 2022 r. Toyota – Kowale k. Gdańska