Ekscytacja otwartą przestrzenią

Dla tych, którzy szukają prawdziwej radości z jazdy i bezkresnego nieba nad głową.
Maserati GranCabrio: ciesz się zupełnie nową perspektywą.

GranCabrio18-front

Płynna dynamika

Oszałamiający profil GranCabrio Sport to bez wątpienia dzieło Pininfarina – te linie od wielu lat podkreślają niezwykłe cechy naszych samochodów.  GranCabrio MC jest najpiękniejszym kabrioletem Maserati, wzbogaconym o uwodzicielską włoską elegancję i luksusowy komfort.

GranCabrio18-left-side

Wyjątkowa elegancja

Elegancki, a jednocześnie imponujący przód samochodu pełen jest nowoczesnych rozwiązań projektowych. Od przedniego zderzaka poprzez splitter aż po zaprojektowaną na nowo maskownicę z Trójzębem Maserati. Po otwarciu dachu jeszcze mocniej poczujesz dynamikę samochodu i jego atletyczną moc. 

GranCabrio18-rear-wheels

Mocne zagranie

W tyle znajduje się centralnie umieszczony wydech i zaprojektowany od nowa dynamiczny zderzak, stworzony z myślą o zwiększeniu przepływu powietrza z tyłu samochodu. Moc samochodu podkreślają 20 calowe koła MC Design.

Nic Cię nie ogranicza

Rajdowe dziedzictwo Maserati jest niezwykle mocno odczuwalne w GranCabrio MC. Z opuszczonym dachem nic Cię już nie ogranicza.

GranCabrio18-dashboard

Bezkompromisowy krok naprzód

Niesamowita, na nowo zaprojektowana deska rozdzielcza nie pozwala oderwać wzroku. Opuszczony dach sprawia, że wnętrze samochodu płynnie przechodzi w linię nadwozia. Tylna osłona szyby termicznej sprawia, że samochód daje radość z jazdy niezależnie od pogody.

GranCabrio18-interior-exterior-passenger

Wyrafinowana estetyka wnętrza

Pokrowce na sportowe siedzenia GranCabrio komponują się z eleganckimi liniami zewnętrznymi, zapewniając doskonałe trzymanie ciała, niezbędne przy szybkiej i dynamicznej jeździe. Logo Maserati zostało elegancko wytłoczone na zintegrowanych zagłówkach. Trójfunkcyjna kierownica sportowa wyposażona jest w profilowany uchwyt i wielofunkcyjne przyciski, a górna i dolna część obręczy są spłaszczone, co zapewnia większą precyzję i kontrolę.

GranCabrio

 

GranCabrio18-safety

W bezpiecznych rękach

System MSP (Maserati Stability Program) bardzo podnosi poziom bezpieczeństwa. Opracowany w najbardziej ekstremalnych warunkach testowych ten przełomowy system wykorzystuje wiele czujników do ciągłego monitorowania stanu jazdy, kontrolując jednocześnie wiele systemów bezpieczeństwa i wydajności, aby zachować doskonałą przyczepność i panowanie nad torem jazdy.
GranTurismo18-engine

Silnik

Na Twe rozkazy

Kompaktowy i lekki silnik V8 o pojemności 4.7 litra znajduje się we wszystkich modelach GranTurismo. Dostarcza 460 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 520Nm i osiąga imponujące 7.500 obrotów na minutę. Maksymalna prędkość wynosi 288 km/h dla GranCabrio Sport i 291 km/h dla GranCabrio MC.