Maserati Driving Experience – szkolenia z jazdy na torze wyścigowym.

maseratide

Z pewnością nie ma na świecie kierowcy Maserati, który nie zastanawiałby się, jak to jest „rozkręcać” obrotomierz do czerwonej wskazówki na wszystkich biegach, pokonywać zakręt bokiem i wypróbowywać hamulce swojego samochodu do granic możliwości. Program Maserati Driving Experience wszystko to umożliwia, a wręcz więcej, bowiem jest to szereg prowadzonych przez profesjonalistów kursów przeznaczonych dla tych, którzy pragną odkryć możliwości gamy Maserati w jej naturalnym środowisku, czyli na torze wyścigowym.

Program Maserati Driving Experience to możliwość jazdy najmocniejszymi modelami Maserati. Ghibli i Levante Trofeo wyposażone są w turbodoładowane silniki V8 o mocy 580 KM, a model MC20 ma pod maską niesamowity 3-litrowy silnik V6 twin-turbo Nettuno o mocy aż 630 KM. Każdy z tych trzech samochodów gwarantuje uczestnikom zastrzyk adrenaliny i dobrą zabawę, która nie ma sobie równych.

Wycieczka po włoskiej fabryce marki Maserati. Wgląd w sam środek świata Maserati.

fabryka

Innowacje, pasja i wyjątkowość prowadzą naszą markę przez tę fazę całkowitej odnowy.

Wycieczka zaczyna się w zabytkowej fabryce przy Viale Ciro Menotti w Modenie. Fabryka w Modenie, w której marka spod znaku trójzębu ma swój dom od ponad 80 lat, to magiczne miejsce, które łączy DNA marki „made in Italy” i całe jej dziedzictwo z niepohamowanym parciem ku przyszłości i innowacji. Zakład został zmodernizowany przez nowe obiekty dla produkcji, montażu silników oraz lakierni, specjalnie pod kątem nowego MC20.

Trwająca około godziny, pełna atrakcji wycieczka po fabryce obejmuje przyjęcie powitalne i krótką prelekcję o historii firmy w niedawno odnowionych pomieszczeniach naszego salonu. Po tym wprowadzeniu następuje zwiedzanie z przewodnikiem działu układów napędowych. Potem goście mają możliwość przyjrzenia się samochodom oraz wizyty w sklepie Maserati.