Grand Tour Italia

20965-MaseratiGranTurismoTrofeoGialloCorseOdkryj piękno Włoch na pokładzie ikony Maserati – GranTurismo.

Podróż rozpoczyna się w Modenie, gdzie uczestnicy odkrywają dom Maserati i sekrety linii montażowych MC20. Po bezprecedensowym doświadczeniu w sercu Modeny, uczestnicy na pokładzie GranTurismo Trofeo kierują się na południe najlepszymi drogami przez piękne krajobrazy Toskanii i Umbrii. Dzień kończy się w luksusowym kurorcie, gdzie uczestnicy mogą się zrelaksować i cieszyć się specjałami włoskiej kuchni. Drugi dzień prowadzi do Rzymu, gdzie jazda Maserati staje się środkiem do odkrywania nieoczekiwanych miejsc w wiecznym mieście.

Wykorzystaj w pełni przejażdżkę po wiecznym mieście na pokładzie GranTurismo. Poznaj wielkie piękno Rzymu – wyrafinowane i eleganckie, historyczne i nowoczesne, odkrywając autentyczność gościnności „made in Italy”. Doświadczenie to jest wzbogacone o poszukiwanie spektakularnych widoków miasta, odkrywanie historii i smaków, kultury i wiedzy o mieście.

 

Maserati Driving Experience – szkolenia z jazdy na torze wyścigowym.

maseratide

Z pewnością nie ma na świecie kierowcy Maserati, który nie zastanawiałby się, jak to jest „rozkręcać” obrotomierz do czerwonej wskazówki na wszystkich biegach, pokonywać zakręt bokiem i wypróbowywać hamulce swojego samochodu do granic możliwości. Program Maserati Driving Experience wszystko to umożliwia, a wręcz więcej, bowiem jest to szereg prowadzonych przez profesjonalistów kursów przeznaczonych dla tych, którzy pragną odkryć możliwości gamy Maserati w jej naturalnym środowisku, czyli na torze wyścigowym.

Program Maserati Driving Experience to możliwość jazdy najmocniejszymi modelami Maserati. Ghibli i Levante Trofeo wyposażone są w turbodoładowane silniki V8 o mocy 580 KM, a model MC20 ma pod maską niesamowity 3-litrowy silnik V6 twin-turbo Nettuno o mocy aż 630 KM. Każdy z tych trzech samochodów gwarantuje uczestnikom zastrzyk adrenaliny i dobrą zabawę, która nie ma sobie równych.

 

Wycieczka po włoskiej fabryce marki Maserati. Wgląd w sam środek świata Maserati.

fabryka

Innowacje, pasja i wyjątkowość prowadzą naszą markę przez tę fazę całkowitej odnowy.

Wycieczka zaczyna się w zabytkowej fabryce przy Viale Ciro Menotti w Modenie. Fabryka w Modenie, w której marka spod znaku trójzębu ma swój dom od ponad 80 lat, to magiczne miejsce, które łączy DNA marki „made in Italy” i całe jej dziedzictwo z niepohamowanym parciem ku przyszłości i innowacji. Zakład został zmodernizowany przez nowe obiekty dla produkcji, montażu silników oraz lakierni, specjalnie pod kątem nowego MC20.

Trwająca około godziny, pełna atrakcji wycieczka po fabryce obejmuje przyjęcie powitalne i krótką prelekcję o historii firmy w niedawno odnowionych pomieszczeniach naszego salonu. Po tym wprowadzeniu następuje zwiedzanie z przewodnikiem działu układów napędowych. Potem goście mają możliwość przyjrzenia się samochodom oraz wizyty w sklepie Maserati.