12/04/23

Maserati zabiera nowe GranTurismo na Rolex Monte-Carlo Masters

Maserati powraca, aby połączyć siły z gwiazdami międzynarodowego tenisa podczas Rolex Monte-Carlo Masters 2023, który odbędzie się w dniach od 8 do 16 kwietnia na clayu w Księstwie Monako.

Na to długo oczekiwane wydarzenie, które co roku przyciąga na skąpane w słońcu trybuny Monako rzesze fanów i miłośników przepychu, House of the Trident postanowił postawić swoją najlepszą stopę do przodu i zaprezentować swoje najnowsze dzieło.

Nowe GranTurismo będzie idealnym interpretatorem niepowtarzalnych „włoskich luksusowych osiągów”, które zawsze wyróżniały samochody marki z Modeny. Gwiazdę pokazu poza boiskiem będzie można zobaczyć w wersji Trofeo z silnikiem spalinowym oraz w innowacyjnej wersji w pełni elektrycznej – GranTurismo Folgore.

Główny sponsor i oficjalny samochód Rolex Monte-Carlo Masters, Maserati zaprezentuje nowe GranTurismo Folgore w charakterystycznym kolorze Rame Folgore w Wiosce Handlowej imprezy, podczas gdy GranTurismo Trofeo w kolorze Blu Emozione będzie w centrum uwagi w Wiosce VIP.

Styl, pasja, osiągi i ten charakterystyczny, niepowtarzalny rys, który sprawia, że jest to włoski luksusowy samochód sportowy par excellence, Maserati jest idealną syntezą wszystkiego co sportowe i jednocześnie ekskluzywne. To samo dotyczy meczów na kortach Księstwa, które co roku przyciągają uwagę świata sportu ze względu na paradę najbardziej lubianych i najbardziej pożądanych gwiazd tenisa.

Turniej o jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w sezonie tenisowym będzie rozgrywany z całą gamą Maserati w tle: Levante, Ghibli, Quattroporte, Grecale, GranTurismo i MC20. W wersjach z silnikiem spalinowym lub hybrydowym, samochody Trident będą służyć jako idealni towarzysze podróży dla zawodników i gości, zarówno podczas walki w największym meczu, jak i podczas zachwytu nad spektakularnymi wyzwaniami na korcie.

 

Maserati GranTurismo Folgore_Rolex Monte-Carlo Masters (002)