10/08/21

Levante Hybrid w Saint-Tropez w podróży barw, natury i kultury

Saint-Tropez (Francja), lipiec 2021 –  Maserati Levante Hybrid był protagonistą podróży pomiędzy morzem a niebem, wędrując malowniczymi drogami wybrzeża i okolicami wokół Saint-Tropez na południu Francji.

 

„Szybszy. Bardziej ekologiczny. Wyjątkowy” –  szybszy niż olej napędowy, bardziej ekologiczny niż olej napędowy i benzyna oraz wyjątkowy ze względu na swoje specyficzne cechy. Levante Hybrid zdecydowanie wyróżnia się designem eksponując niebieskie akcenty na trzech kultowych bocznych wlotach powietrza i zaciskach hamulcowych.

 

Kolor niebieski czyli charakterystyczny ton hybrydowych modeli Maserati, był powracającym motywem podczas tej wyjątkowej podróży. Odzwierciedlał odcienie Morza Śródziemnego, widoczny w miejscach takich jak Yacht Club St. Tropez i obecny w akcentach kolorystycznych pierwszego zelektryfikowanego Maserati.

 

Eksplorując morze i okolicę Saint-Tropez, Maserati Levante Hybrid został zaprezentowany w ekskluzywnym kolorze startowym – Azzurro Astro, dostępnym w ramach programu Fuoriserie. Aby oddać dodatkowy hołd Modenie i Marce, powstała również specjalna edycja dwukolorowego samochodu Fuoriserie w kolorze niebieskim i żółtym – które są barwami Modeny, rodzinnego miasta Maserati.

 

 

Hybrydowy SUV idealnie odnalazł się na piaskach Yacht Club Saint-Tropez. W rzeczywistości Maserati i świat żeglarstwa od zawsze były ze sobą połączone, czego dowodem jest współpraca z trimaranem Maserati Multi 70 i zespołem Giovanniego Soldiniego. Element łączący Trójząb ze światem żeglarstwa – więź napędzana wiatrem, wiatrem Levante.