14/04/21

Maserati i David Beckham

Modena, 12 kwietnia 2021 – Stulecie innowacji, wzornictwa i pasji skłoniło Maserati do stworzenia kultowych pojazdów, które na zawsze zmieniły sposób myślenia o motoryzacji.
Dziś ten wyjątkowy włoski przepis nabiera nowego, wyższego poziomu wraz z pojawieniem się nowego globalnego ambasadora marki, Davida Beckhama.

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie przekraczania granic i lokując markę w luksusowej motoryzacji XXI wieku.

 

Paolo Tubito, dyrektor ds. Marketingu Maserati, powiedział:

Marka idzie do przodu, zapoczątkowała nową erę. Maserati jest i zawsze była marką innowacyjną, napędzaną pasją i wyjątkowymi rozwiązaniami projektowymi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości”.

 

David Beckham powiedział:

„To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, którą podziwiam za innowacje i najlepsze wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie jej historii i globalnych planów rozwojowych ”.

 

Pierwszym aktem łączącym wartości Maserati i Davida Beckhama jest inspirujący film ukazujący radość Davida  kierującego Maserati.

W filmie Ambasador Maserati jedzie najlepszym SUV-em marki – Levante Trofeo.