15/02/24

Maserati Chodzeń wśród ośmiu najlepszych serwisów Maserati w Europie

Maserati Chodzeń znalazł się wśród zwycięzców prestiżowego konkursu Maserati – Masters of Care 2023, organizowanego przez Centralę w Modenie, który wyróżnia najlepszych dealerów tej marki z całego świata pod względem sprzedaży części i akcesoriów oraz obsługi serwisowej.

Przez cały ubiegły rok dealerzy Maserati rywalizowali, zdobywając punkty w różnych obszarach związanych z obsługą posprzedażną. W finale konkursu znalazło się 34 najlepszych z całego świata, w tym 8 (na 152) z Europy, którzy osiągnęli najwyższe ogólne wyniki. Maserati Chodzeń znalazł się w tym znakomitym gronie.

To prestiżowe zwycięstwo Maserati Chodzeń jest potwierdzeniem wysokiego poziomu profesjonalizmu i zaangażowania jego pracowników. Sukces ten jest rezultatem ich ciężkiej pracy oraz ciągłego dążenia do utrzymywania najwyższej jakości w obszarze obsługi posprzedażnej.

„Pragnę podziękować naszym pracownikom za ich wkład pracy, a także naszym klientom za zaufanie oraz lojalność, które przyczyniły się do osiągnięcia tego prestiżowego wyróżnienia.” – mówi Piotr Chodzeń, Prezes Zarządu. – „Jestem dumny, że zdobyliśmy tę zaszczytną nagrodę. Potwierdza ona, że ponad 10 lat temu obraliśmy właściwy kierunek, oferując klientom nie tylko możliwość zakupu aut tej wyjątkowej marki, ale również obsługę na najwyższym poziomie, w najlepszym serwisie Maserati w regionie.”

Maserati Chodzeń - Masters of Care 2023