16/09/21

Maserati Levante – konfigurator pomoże Ci stworzyć Twój wymarzony samochód

Maserati Levante jest jednym z najbardziej ekscytujących modeli w aktualnej gamie włoskiej marki. Ten sportowy SUV klasy premium budzi ogromne emocje i jest obiektem pożądania fanów motoryzacji na całym świecie. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy, podnosząc poprzeczkę konkurencji i stanowiąc kwintesencję włoskiego stylu, elegancji oraz sportowych osiągów. Chcesz go mieć, prawda? W takim razie już teraz sprawdź konfigurator Maserati Levante, dzięki któremu wygodnie stworzysz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Maserati Levante – jak to się zaczęło?

Model Levante zadebiutował w gamie włoskiej marki w 2016 roku i od razu wzbudził wielkie zainteresowanie motoryzacyjnego świata. Najwyższa jakość wykonania, doskonałe materiały, fantastyczna stylistyka oraz potężne jednostki napędowe – wszystko to sprawiło, że model Levante szybko znalazł się w czołówce najchętniej wybieranych SUV-ów klasy super premium. W Polsce auto jest dostępne w ofercie oficjalnego dealera marki – firmy Chodzeń z Piaseczna.

Czy wiesz, że…

Levante to śródziemnomorski wiatr, który charakteryzuje się tym, że w ciągu chwili zmienia się z delikatnego zefirka w porywisty, gwałtowny wicher?

Dokładnie tak samo jest z tym modelem – możesz nim podróżować super komfortowo, ale w każdej chwili poczuć sportowe emocje za kierownicą, cały czas ciesząc się najwyższą precyzją prowadzenia i maksymalnym bezpieczeństwem.

Dwie wersje do wyboru 

Konfigurator Maserati Levante umożliwia Ci spersonalizowanie wyglądu oraz wyposażenia Twojego nowego samochodu, ale niezależnie od tego, na którą wersję ostatecznie się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na typowy dla włoskiej marki luksus.

Maserati Levante jest dostępne w dwóch wersjach wyposażenia:

  1. GRANLUSSO – tę wersję zdradza metaliczne wykończenie osłon pod przednim zderzakiem oraz relingów dachowych, a także emblemat GRANLUSSO tuż przy nadkolach. Do dyspozycji kierowcy i pasażera są przednie fotel z rozbudowaną 12-stopniową regulacją położenia i funkcją pamięci. Korzystając z konfiguratora Maserati Levante możesz zdecydować się na tapicerkę z najlepszej włoskiej skory lub jedwabną Zegna Silk Edition, która została uzupełniona akcentami z drewna Radica.
  2. GRANSPORT – zgodnie z nazwą jest to wersja stworzona z myślą o fanach sportowej tradycji Maserati. W przedniej części pojazdu dostrzeżesz kratę maskownicy na wysoki połysk w kolorze Piano Black lub chromowaną, podobnie wykończone zostały relingi dachowe oraz osłony podwozia. Przy nadkolach znajdują się emblematy z nazwą „GranSport”. Na wyposażeniu seryjnym znajdują się m.in. system cichego domykania drzwi, sportowe fotele z 12-stopniową regulacją i funkcją pamięci oraz sportowa kierownica, chromowane elementy skrzyni biegów i pedały z aluminium. Wnętrze i wygląd zewnętrzny możesz oczywiście spersonalizować korzystając z konfiguratora Maserati Levante.

Ekscytujące warianty napędowe

Maserati Levante jeździ tak, jak wygląda – szybko i z wielką klasą. Już podstawowa wersja silnikowa zapewnia mnóstwo emocji za kierownicą. Bazowy silnik V6 o pojemności 2979cc rozpędza auto do 251 km/h i pozwala osiągnąć pierwszą setkę po zaledwie 6 sekundach.

Jeśli szukasz czegoś mocniejszego, to w konfiguratorze Maserati Levante wybierz wersję S – tutaj silnik V6 zapewnia jeszcze lepsze osiągi, ponieważ pierwszą setkę zobaczysz po zaledwie 5,2 sekundy, natomiast prędkość maksymalna wynosi 264 km/h.

Z myślą o oczekujących sportowych wrażeń Maserati przygotowało wersję Levante GTS. Napędza ją silnik V8 o pojemności 3800cc, dzięki któremu samochód rozpędza się aż do 291 km/h, a 100 km/h osiąga po 4,3 sekundy.

Bezkompromisowość – to słowo najlepiej oddaje możliwości wersji napędowej Levante Trofeo. Producent zastosował tutaj silnik V8 o pojemności 3800cc, który rozpędza ten samochód do 300 km/h i pozwala uzyskać pierwszą setkę w czasie zaledwie 4,1 sekundy.

Nie jesteś przekonany, czy Maserati Levante to samochód dla Ciebie? Koniecznie sprawdź pozostałe modele w gamie włoskiej marki – Maserati Ghibli oraz Maserati Quattroporte.