22/03/21

Jakość, pewność i wiarygodność – Znajdź Maserati na Otomoto

Włoskiej marki Maserati chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To synonim siły i sportowego charakteru, którego na próżno szukać w innych samochodach. To definicja niepodważalnej potęgi, której symbolem jest mitologiczny trójząb. Poczuj to na własnej skórze – wybierz się z nami w wyjątkową podróż i poznaj Maserati od podszewki. Zapnij pasy, rozsiądź się wygodnie i zdobądź informacje dotyczące samochodów z duszą. A gdy już będziesz pewien, że to auto idealne dla Ciebie, sprawdź dostępne modele na naszej stronie lub skorzystaj z profilu Maserati Otomoto. Gotowy? No to w drogę!

Maserati – Bogata historia bezkonkurencyjnego auta

Podobno Maserati się nie starzeje… I jest w tym dużo prawdy! Bo choć wydawać by się mogło, że sto lat to mnóstwo czasu, po naszych samochodach w ogóle nie widać jego upływu. Początki marki Officine Alfieri Maserati datuje się na rok 1914 – to właśnie wtedy bracia Alfieri, Ettore, Ernesto i Bindo połączyli swoje wizje i stworzyli ponadczasowy projekt, który dziś uzyskał miano luksusowego. Możemy jedynie przypuszczać, że twórcy Maserati nie spodziewali się, jak dużą rangę uzyska w przyszłości ich przedsięwzięcie. Teraz z pełną odpowiedzialnością możemy mówić, że owi pasjonaci motoryzacji stworzyli markę, która stała się symbolem doskonałości.

Chodzeń – Rodzinny biznes na dużą skalę

Maserati Chodzeń to jednocześnie salon i serwis samochodowy, działający w Piasecznie pod Warszawą. Jesteśmy rodzinną firmą, która zaznacza swoją obecność na rynku motoryzacyjnym od 1976 roku. To właśnie wtedy Lech Chodzeń otworzył bowiem zakład napraw powypadkowych w miejscu, które do chwili obecnej jest główną siedzibą przedsiębiorstwa. Od tamtego momentu Spółka Chodzeń stała się właścicielem pięciu obiektów dealerskich w Polsce. Maserati jest naszym najnowszym przedsięwzięciem, które wzbudza zainteresowanie wśród niemal wszystkich pasjonatów motoryzacji. Jeśli zatem szukasz samochodu idealnego dla siebie, koniecznie sprawdź szeroką gamę aut dostępnych na naszej stronie lub odwiedź profil Maserati Otomoto: https://maserati.otomoto.pl/.

Okryj definicję doskonałości – Maserati Otomoto

Jakość, pewność i wiarygodność – to motto, którym kierujemy się od początku istnienia naszej działalności. Sprzedajemy samochody, które są nie tylko umiejętnym połączeniem części mechanicznych i blacharskich, ale także niepodważalnymi dziełami sztuki. Niezmiennie od lat staramy się, by kierowcy, którzy wybrali naszą markę, odczuwali nieodzowne poczucie satysfakcji i spełnienia. Dążymy do tego, by każdy z naszych klientów mógł pochwalić się samochodem idealnym – dopasowanym do jego indywidualnych predyspozycji. To właśnie dlatego na naszej stronie znajduje się zakładka „Konfigurator” – zachęcamy do jej odwiedzenia. Dzięki niej istnieje bowiem możliwość stworzenia auta, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Oddaj swoje Maserati w ręce profesjonalistów – Serwis

Jak wspomnieliśmy powyżej, Maserati Chodzeń to nie tylko salon, ale także Autoryzowany Serwis Samochodowy. Świadczymy pełny zakres usług serwisowych, wspierając się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i szeroką gamą nowoczesnych narzędzi. Maszyny i przedmioty nie byłyby jednak w stanie uporać się z usterką, gdyby nie nasi niezastąpieni doradcy serwisowi. To właśnie oni dbają o to, każdy samochód, który do nas trafi, został otoczony należytą opieką. W zakres usług serwisowych ASO Maserati wchodzą między innymi: przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy powypadkowe, naprawa i regulacja silników, kontrola i naprawa układów hamulcowych i obsługa urządzeń elektronicznych. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Serwis”.

Podsumowanie – Znajdź Maserati na Otomoto

Nie ulega wątpliwości, że Maserati to marka, która jest spełnieniem marzeń niemal wszystkich kierowców. Świadczy o tym nie tylko jej bogata historia, ale także obecny do dziś sportowy charakter i ekskluzywny design. Jeśli zatem nadszedł czas, byś spełnił swoje pragnienia, koniecznie odwiedź profil Maserati na Otomoto lub wejdź w zakładkę „Samochody” na naszej stronie. Znajdziesz tam szeroką gamę samochodów dostępnych od ręki, wśród których na pewno czai się ten jeden jedyny.

Nie czekaj – weź sprawy w swoje ręce i jeszcze dziś odjedź z salonu swoim nowym Maserati. Przykuwaj uwagę zarówno kierowców, jak i przechodniów. Poczuj nieprzeciętny komfort i ciesz się wyjątkowymi chwilami. Pokaż wszystkim swój charakter i obudź w sobie moc!