27/01/22

Śnieg i lód nie mogą zatrzymać energii Grecale

Kontynuowane są testy na prototypach Grecale, tym razem na zimnych szwedzkich bezdrożach , gdzie osiągnęły maksymalną moc w ekstremalnych warunkach i na powierzchniach o bardzo niskiej przyczepności.

Nawet śnieg i lód nie mogą osłabić energii Grecale: podczas prób, prototypy były testowane w celu dopracowania ich rozruchu i prowadzenia w ekstremalnych temperaturach, sprawdzenia dynamiki pojazdu na mieszanych nawierzchniach asfaltu, śniegu i lodu oraz utrzymania komfort w samochodzie w każdych warunkach pogodowych, od kilku stopni powyżej zera do nawet -30°C w Laponii.

Przeprowadzono również testy w celu dokładnego dostrojenia przyczepności, podsterowności i nadsterowności samochodu w różnych trybach jazdy oraz z różnymi rozmiarami i typami kół, aby szczegółowo scharakteryzować każdy z oferowanych trybów jazdy.

Nawet w ekstremalnych warunkach Grecale prezentuje swoją wyjątkową dynamikę na torach o niskiej przyczepności, pokonując wyczynowe okrążenia na różnych torach, od płyt poślizgowych po bardziej wymagające trasy z zakrętami, zboczami, długimi prostymi i zjazdami, na zaśnieżonych lub oblodzonych nawierzchniach.

Grecale to codzienna satysfakcja z jazdy, nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach.