22/03/21

Samochód czy dzieło sztuki? – Maserati Warszawa

Na przestrzeni lat samochody stały się nieodłączną częścią naszej codzienności. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie dojeżdżać do miejsc pracy, odwiedzać rodziny i podróżować w nieznane zakątki świata. Nie ulega zatem wątpliwości, że zawdzięczamy samochodom naprawdę wiele dobrego! Warto więc zadać sobie pytanie – czy samochód to wyłącznie maszyna? A może to coś znacznie więcej? W Maserati Chodzeń zdecydowanie wybieramy tę drugą opcję. Uważamy, że sprzedawane przez nas samochody to prawdziwe dzieła sztuki, tworzone z wyjątkową dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Zapraszamy Cię na krótką przejażdżkę, podczas której przekonasz się, że Maserati to samochody z duszą. Zainteresowany?

Krótka historia czterech Włochów

Nasza opowieść zaczyna się w roku 1914 we Włoszech, a konkretniej – w Bolonii. To właśnie tam czwórka braci z rodziny Maserati postanowiła otworzyć swój własny warsztat samochodowy – wówczas chłopcy zyskaliby możliwość tworzenia aut wyścigowych. I trzeba przyznać, że Alfieri, Ettore, Ernesto i Bindo doskonale wiedzieli, na co się piszą. Minęło zaledwie 14 dni od momentu powstania warsztatu, gdy bracia postanowili założyć spółkę – Officine Alfieri Maserati… Niewątpliwie był to strzał w dziesiątkę! Co tu dużo mówić – obecnie każde miasto na świecie zna markę Maserati – Warszawa, Rzym, Berlin, Paryż… Projekt skromnych mechaników zyskał z czasem globalną popularność, a sprzedawane dziś samochody zostały okrzyknięte mianem ekskluzywnych.

Elegancja i sportowy charakter – Maserati Warszawa

Maserati już od początku istnienia wyróżniało się na tle konkurencji. Do dziś trudno znaleźć bowiem eleganckie auta o typowo sportowym charakterze! To właśnie dlatego samochody znajdujące się w naszej ofercie trafiają do coraz szerszego grona odbiorców. Wszak nie sposób przejść obojętnie obok doskonałego połączenia luksusowego designu z bezkompromisowym stylem jazdy. Jeśli zatem jesteś zainteresowany kupnem auta, które spełni Twoje wszelkie wymagania, koniecznie sprawdź zakładkę „Samochody” na naszej stronie. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu Maserati na Otomoto – znajdziesz tam wyjątkowe oferty,  które ostatecznie przekonają Cię do inwestycji w bezkonkurencyjny samochód z duszą.

Autoryzowany Dealer Maserati – Warszawa czy Piaseczno?

A może wolisz zobaczyć upragnione auto na własne oczy? Siedziba Maserati Chodzeń mieści się w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 52A – niezmiennie od ponad pięćdziesięciu lat. W roku 1976 powstał tu bowiem zakład napraw powypadkowych, który z czasem ewoluował w autoryzowane obiekty dealerskie. Marka Maserati jest naszym najnowszym przedsięwzięciem, które wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby kierowców.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Piaseczno położone jest zaledwie 45 minut drogi od stolicy. Jeśli zatem szukasz dealera Maserati Warszawa, serdecznie zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas samochód dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Autoryzowany Serwis Maserati – Warszawa

Jeśli natomiast jesteś już szczęśliwym posiadaczem Maserati i wiesz, że w najbliższym czasie czeka Cię naprawa lub przegląd, również zapraszamy do Piaseczna. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Samochodowym, mogącym pochwalić się wykorzystywaniem najbardziej zaawansowanych urządzeń technicznych. W ofercie posiadamy także szeroką gamę akcesoriów i części zamiennych – w tym także dla starszych modeli. Jesteś ciekaw, jaki zakres usług możemy Ci zaoferować? Zajmujemy się między innymi: przeglądami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, naprawą i regulacją silników, naprawą automatycznych i ręcznych skrzyń biegów, obsługą urządzeń elektronicznych i elektrycznych w kontekście wyposażenia Maserati, naprawami powypadkowymi… A to zaledwie przykłady!

Podsumowanie – Maserati Piaseczno k. Warszawy

Jeśli zatem jesteś mieszkańcem Warszawy i rozglądasz się za autoryzowanym dealerem Maserati, nie wahaj się! Jeszcze dziś odwiedź nasz salon i wyjedź z niego upragnionym samochodem. Skorzystaj z doświadczenia naszych sprzedawców i wybierz auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zainwestuj w pojazd, który został stworzony z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Postaw na połączenie eleganckiego designu i sportowego charakteru – wybierz bezkonkurencyjne Maserati i ciesz się nieposkromioną mocą silnika.